Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności:
Forum Sterowniki PLC Inteligentny dom > Ogólne dyskusje >

Powitanie.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Powitanie.  (Przeczytany 6517 razy)
R-200
Nowy
*

Powitanie.
: Październik 26, 2011, 21:34:05 pm »

Witam wszystkich użytkowników. Budujemy z synem dom, myślę że trochę kabli położymy, mam nadzieję że nauczę się od Was trochę. Pozdrawiam wszystkich Piotr.

aliak
Nowy
*

Powitanie.
#1 : Listopad 06, 2011, 21:44:46 pm »

Również witam wszystkich. Co prawda budowę własnego domu kilka lat temu już ukończyłem, ale w instalacji mam ułożonych mnóstwo przewodów sterowniczych do ew. wykorzystania. Będąc elektronikiem wiedziałem, że się na coś przydadzą i oto mam nadzieję nadszedł ten moment... Szkolenie z Fateka w Multiprojekcie 24.11.11 w W-wie - zapisałem się, ale nie wiem  czy dojdzie do skutku (min 4 osoby), może jeszcze ktoś chętny z okolic?
Pozdrawiam, Dariusz

Darex199106
Nowy
*

Powitanie.
#2 : Listopad 24, 2015, 20:59:27 pm »

Witam wszystkich

bzarzecz
Nowy
*

Powitanie.
#3 : Luty 26, 2016, 13:53:12 pm »

Witam wszystkich

Budowę domu w Warszawie mam przed sobą , który dzięki mojemu zamiłowaniu do automatyki , gadżetów elektronicznych ma w założeniu być maksymalnie zautomatyzowany .
Ten rok przeznaczam na projekt domu (wybranie , pracę z projektantem) oraz na zaznajomienie się z tematem automatyki . Oczywiscie skłaniam się za wiairiantem " zrób to sam" ze względu na koszty i oczywistą frajdę w przypadku sukcesu.

To co mnie przeraża to moja przeciętna wiedza w zakresie elektryki, ale wierzę że z pomocą forum i zmotywowany efektami Waszych prac podołam .

Zaczynam od zakupu startapu (pewnie FATEK) nauki programowania , realizacji automatyzacji w mikro skali aby później rowinąć się na dużą skalę.

Moment
Jr. Member
**

Powitanie.
#4 : Październik 16, 2017, 14:40:20 pm »

Na pewno lepiej nie mogłeś trafić

Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: