Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Aktualności:
Forum Sterowniki PLC Inteligentny dom > Systemy zarządzania >

Panel Weintek vs cMT-SVR-100

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Panel Weintek vs cMT-SVR-100  (Przeczytany 6124 razy)
vojtek
Full Member

: Październik 24, 2015, 11:20:48 am »

Cześć

mam do was pytanie, przy okazji problem logiczny.

Po ponad roku wstrzymanej budowy i całej inwestycji wracam do wykańczania, a co za tym idzie uruchomienia sterownika.
Okablowanie zrobione, szafa zbudowana, sekcje prądowe uruchomione.. system żyje.
Czas na programowanie i obsługę z Panelu Weintek MT8070iH.
Problem jest taki, ze ...... nie mam gdzie tego panelu zamontować. Dosłownie miejsce w którym miał być panel przestało istnieć, a wyleciało mi z głowy, żeby pociągnąć kable w inne miejsce ( sensowne) bo byle gdzie go powiesić nie chce.

Znalazłęm rozwiąznie tz  cMT-SVR-100 czyli zdalne sterowanie przez tablet .. pytanie czy ktoś z was to ma, i jak sie to sprawia.
Jeśli jest ok, to od razu informuje, że chętnie sprzedam mojego Weinteka w dobrej cenie uruchomiony 2-3 razy w celu sprawdzenia na biurku.

pozdrawiam
Wojtek

Mario0658
Sr. Member

#1 : Listopad 03, 2015, 19:06:03 pm »

powiem tak  .....

mam  panele na scianach  i  ten modulik  w ....szufladzie od roku  .....
nawet go nie podlaczylem  do systemu . chodzi to jako tako ale daleko mu do idealu  ....

Wnerwia mnie sam fakt ,ze trzeba to za kazdym razem wlaczac   a jak sie cos wykisi to  znowu i znowu i znowu  i znowu  ....
szlag mnie trafil na 2 dzien   

odradzam

GG:4010578

arturs
Sr. Member

#2 : Luty 01, 2016, 11:59:38 am »

a multiprojekt co na to?
bo myślałem o tym module.. jak patrzyłem to niestety nie dało sie na ipad3 rozdzielczości dużej puścić.. to można przeboleć ale zawieszanie?

Mario0658
Sr. Member

#3 : Luty 03, 2016, 11:07:31 am »

wlasnie testuje   te ustrojstwo  po raz drugi  ...

tablety z windowsem  ....
niestety   jakos to slabo jak narazie dziala , moze robie cos  nie tak  ale  gdy  podlaczam 2 tablet to wysiada mi komunikacja  ..
ale walka trwa 

GG:4010578

goslawen
Jr. Member
**

#4 : Kwiecień 21, 2016, 07:06:52 am »

Ja instalowałem takich modułów koło 10. W przeciągu ostatnich dwóch tygodni 4 sztuki, łącznie z programowaniem.
Nigdy, ale to absolutnie nigdy nie miałem problemów z jakimkolwiek z nich. Jedyne problemy jakie miałem to z samymi tabletami.
Tylko ja bardzo lubię wszystko mieć idealnie -więc kabelki jestem pewny połączeń i elektrycznych i ustawień sieciowych.
DHCP to zło, wszystko na sztywno.

jahu
Sr. Member

#5 : Kwiecień 21, 2016, 12:05:06 pm »

DHCP to zło

dokłądnie 

kiedyś bawiłem się firmware'em z cMT-SVR i udało mi się część odpalić na wirtualnej maszynie

Paweł
Jr. Member
**

#6 : Czerwiec 09, 2016, 10:55:20 am »

Znam te moduły i powiem tak. Mają zalety i pełno wad. Jeśli piszesz program pod niego to z reguły jest ok. Jeśli migrujesz z panelu to ma pełno braków. Jednakże ostatnimi czasy wyszły jakieś aktualizacje i jest lepiej.

Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: